• 1400/08/04 - 12:34
  • 469
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت خبر داد:

اعلام نتایج کمیسیون «نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر» تا نیمه آبان ماه

نتایج کمیسیون «نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر» دانشگاه های علوم پزشکی تا نیمه آبان ماه اعلام می شود.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از زمان اعلام زمان نتیجه کمیسیون «نقل و انتقال دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر» خبر داد.

دکتر محمد تاج فرد افزود: با اتمام فرصت ثبت نام متقاضیان نقل و انتقال دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر، در مجموع 1016 نفر متقاضی در سامانه انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر ثبت نام کرده اند. وی افزود: از این تعداد 455 نفر ورودی نیمسال اول 1400 و 561 نفر نیز از دانشجویان ورودی سال‏های قبل هستند.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگر گفت: بلافاصله پس از ثبت نام دانشجویان، مدارک و شرایط متقاضیان بررسی و تقاضای دانشجویان شاهد و ایثارگر در کمیسیون نقل و انتقال مطرح می شود.

دکتر تاج فرد با بیان اینکه بر اساس قانون مصوب، ظرفیت دانشگاه های علوم پزشکی برای نقل و انتقال دانشجویان محدود است، تصریح کرد: نقل و انتقال دانشجویان صرفاً بر اساس اولویت های قانونی و ضوابط اجرایی صورت می گیرد. وی افزود: نتایج موافقت یا عدم موافقت با درخواست دانشجویان در کمیسیون نقل و انتقال، تا «نیمه آبان ماه» اعلام می شود.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان کرد: نتایج موافقت و یا عدم موافقت با درخواست انتقال دانشجو، صرفاً از طریق «پیامک» به دانشجو و از طریق «سامانه» مربوطه به دانشجو و دانشگاه های مبدا و مقصد اطلاع رسانی می شود. وی تأکید کرد: متقاضیان عزیز، از مراجعه حضوری به ستاد مرکزی وزارتخانه و دانشگاه ها و برقراری تماس تلفنی در این زمینه خودداری فرمایند و صرفاً منتظر اعلان نتیجه از طریق پیامک و سامانه بمانند.

  • گروه خبری : اخبار اداره كل
  • کد خبر : 159764
کلمات کلیدی

نظرات

1 نظر برای این مطلب وجود دارد

م م

م م

00/08/04 - 19:52

سلام؛ لطفا برای تبدیل وضعیت ایثارگران پزشکان قرارداد پرکیس وزارت بهداشت هم چاره اندیشی کنید. ما کادر درمان قرارداد پرکیس خط مقدم مقابله با کووید هستیم ولی نه امیدی داریم که حقوق سرماه داشته باشیم نه رسمی میشیم نه به رسمیت میشناسن مارو ولی تمامی مسئولیت های درمان و کامل به دوش می کشیم

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید